Довгострокові бухгалтерські курси

Курс: «ОСНОВИ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА» 

Якщо Ви бажаєте опанувати перспективну та затребувану професію Бухгалтер, яка дозволяє правильно документувати господарські операції, складати податкову звітність, нараховувати зарплату, контролювати рух матеріальних цінностей, тоді наші курси саме для Вас!

Центр облікового супроводження соціальних ініціатив та бізнесу при кафедрі бухгалтерського обліку та оподаткування ННІ БТ «УАБС» СумДУ проводить попередній набір на короткострокові курси «Основи бухгалтерського обліку та підприємництва». Програмою курсу передбачено розгляд основних тематичних блоків, що стосуються основ бухгалтерського та податкового обліку, основ первинного документування та складання фінансової звітності, базисних положень нарахування зарплати та обліку господарських процесів, а також автоматизації облікового процесу.

Більш детальну інформацію щодо змістовного наповнення курсу можна знайти за посиланням: Курс: «Основи бухгалтерського обліку та підприємництва»


Курс:  «ОБЛІК ТА ОПОДАТКУВАННЯ ФОП» 

Якщо Ви бажаєте опанувати основи обліку для ФОП, отримати  знання та навички в сфері ведення бухгалтерського обліку та засвоїти їх на практиці, тоді наші курси саме для Вас!

Центр облікового супроводження соціальних ініціатив та бізнесу при кафедрі бухгалтерського обліку та оподаткування ННІ БТ «УАБС» СумДУ проводить попередній набір на довгострокові курси «Облік та оподаткування ФОП». Програмою курсу передбачено розгляд основних тематичних блоків, що стосуються бухгалтерського та податкового обліку, основ первинного документування та складання фінансової звітності, базисних положень нарахування зарплати та обліку господарських операцій для ФОП.

На Вас чекає команда кваліфікованих та досвідчених викладачів та практиків!

Більш детальну інформацію щодо змістовного наповнення курсу можна знайти за посиланням: Курс: «Облік та оподаткування ФОП».


 Курс: "БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК – ПРОФІ-РІВЕНЬ"

Якщо Ви бажаєте мати перспективну та затребувану професію, яка дозволяє правильно документувати господарські операції, складати податкову звітність, нараховувати зарплату, контролювати рух матеріальних цінностей, тоді наші курси саме для Вас!

Центр облікового супроводження соціальних ініціатив та бізнесу при кафедрі бухгалтерського обліку та оподаткування ННІ БТ «УАБС» СумДУ проводить попередній набір на короткострокові курси «Бухгалтерський облік – профі-рівень». Програмою курсу передбачено розгляд основних тематичних блоків, що стосуються сучасних практичних аспектів первинної та кадрової документації, обліку інвалюти, основних засобів, розрахункових операцій та операцій зі статутним капіталом, штрафонебезпечних ситуацій з нарахування виплат працівникам, особливостей обліку в різних галузях й бюджетних організаціях та сучасного податкового обліку.
На Вас чекає команда кваліфікованих та досвідчених викладачів та практиків!

Більш детальну інформацію щодо змістовного наповнення курсу можна знайти за посиланням: Курс: "Бухгалтерський облік – профі-рівень". 


  Курс: "ОСНОВИ ОРГАНІЗАЦІЇ ПІДПРИЄМНИЦТВА"

Якщо Ви активна та амбіційна людина, яка хоче започаткувати власну справу чи підвищити ефективність функціонування вже існуючого бізнесу, тоді наші курси саме для Вас!

Центр облікового супроводження соціальних ініціатив та бізнесу при кафедрі бухгалтерського обліку та оподаткування ННІ БТ «УАБС» СумДУ проводить попередній набір на короткострокові курси «Основи організації підприємництва». Програмою курсу передбачено розгляд основних тематичних блоків, що стосуються організаційних аспектів започаткування власної справи, бухгалтерського супроводження та документообігу бізнесу, корпоративного фінансового та податкового менеджменту, а також організації маркетингової та кадрової політики.
На Вас чекає команда кваліфікованих та досвідчених викладачів та практиків!

Більш детальну інформацію щодо змістовного наповнення курсу можна знайти за посиланням: Курс: "Основи організації підприємництва"


 Курс: "ОСНОВИ ОРГАНІЗАЦІЇ ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ"

Якщо Ви постійно удосконалюєтеся та хочете набути нових базових знань щодо організації публічних закупівель або хочете поглибити свої знання, якщо вже працюєте за Законом України «Про публічні закупівлі», тоді наші курси саме для Вас!

Центр облікового супроводження соціальних ініціатив та бізнесу при кафедрі бухгалтерського обліку та оподаткування ННІ БТ «УАБС» СумДУ проводить попередній набір на короткострокові курси «Основи Організації державних закупівель».

Програмою курсу передбачено розгляд основних тематичних блоків, що стосуються як базових засад реалізації процесу державних закупівель так і практичних аспектів їх здійснення. Курс допоможе Вам визначитися з майданчиками, на яких Ви будете працювати, розібратися з особливостями проведення аукціону, розібратися з особливостями укладання договорів та внесення змін до них, а також у питаннях формування та оприлюднення звітів по виконанню договорів.
На Вас чекає команда кваліфікованих та досвідчених викладачів та практиків!

Більш детальну інформацію щодо змістовного наповнення курсу можна знайти за посиланням: Курс: "Основи організації державних закупівель"


 Онлайн-курс: «БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК У ПІДПРИЄМНИЦТВІ» 

Даний курс присвячений основним теоретичним та практичним питанням організації бухгалтерського обліку та оподаткування на підприємствах малого бізнесу та фізичних осіб-підприємців. Зокрема, висвітлено ключові аспекти організації бухгалтерського обліку від створення господарюючих суб’єктів до їх ліквідації.

Даний курс спрямований на розкриття основних положень бухгалтерського обліку та оподаткування в обсязі, необхідному для розуміння функціонування облікових механізмів, а також вивчення практичних аспектів створення та функціонування підприємств малого бізнесу.

Потенційна цільова аудиторія: керівники підприємств та інвестори, менеджери, студенти, що вивчають бухгалтерський облік, фізичні особи-підприємці, широке коло осіб, які бажають відкрити власну справу та зацікавлені у використанні інформаційного потенціалу бухгалтерського обліку для підвищення ефективності управління.

Курс знаходиться у вільному доступі за посиланням: https://examenarium.sumdu.edu.ua/