Співпраця з роботодавцями

З метою забезпечення високої якості професійної підготовки випускників на основі взаємодії та комплексної співпраці з роботодавцями наказом ректора № 0228-І від 17.05.2017 р. було створено Експертну раду роботодавців зі спеціальності «Облік і оподаткування» ННІ БТ «УАБС» СумДУ у складі:

  • Есманов Олексій Миколайович – Начальник відділу контролю у галузі освіти, науки, спорту та інформації  Управління Північно-Східного офісу Держаудитслужби в Сумській області;
  • Касьян Євген Миколайович – Голова відділення Сумського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України;
  • Касяненко Олександр Васильович – Директор з аудиту ТОВ АФ «Еккаунт»;
  • Зайцев Максим Михайлович – Головний бухгалтер ТОВ агрофірми «Северинівська»;
  • Москаленко Інна Миколаївна – Головний бухгалтер ТОВ "Юрист";
  • Фоменко Юлiя Миколаївна - провідний фахівець з бухгалтерського обліку Філії Державної установи "Центр охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби України в Сумській області";
  • Литвинова Лариса Тихоновна - аудитор ПП «Аудиторська фiрма Альфа-аудит», Голова спілки аудиторів Сумської області.

Протоколи засідань Експертної ради роботодавців

Заходи кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування у рамках співпраці з представниками  експертної ради роботодавців:

 

1.jpg

 

 

 

Семінар-тренінг, проведений представниками аудиторської компанії Грант Торнтон., За результатами участі студентів кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування у заходах були проведені співбесіди зі студентами щодо потенційного працевлаштування.  

                       Детальніше про захід

 2.jpg

 

Зустріч з представниками роботодавців щодо обговорення пропозицій до навчального плану освітньо-наукової програми «Облік, аудит і оподаткування в міжнародному бізнесі», спеціальність 071 «Облік і оподаткування»

  Детальніше про захід

  3.jpg

 

 

 

Візит головного бухгалтера ТОВ «Гуалапак Україна», студенти спеціальності «Облік і оподаткування» отримали актуальну інформацію щодо можливостей працевлаштування. 

Детальніше про захід

  6.jpg

 

Заходи від представників аудиторської компанії Baker Tilly. Студентам була надана можливість пройти тестування з логіки, англійської мови та професійних навичок, за результатами якого буде сформований перелік потенційних кандидатів для проходження  подальших етапів відбору  для роботи в компанії. 

Детальніше про захід

 

4.jpg

 

 Зустріч з директором аудиторської фірми «Альфа-Аудит». Отримання студентами магістрами корисної та актуальної інформації щодо практичних аспектів аудиторської діяльності від практикуючого аудитора.

Детальніше про захід

 5.jpg

 

Робоча зустріч керівництва кафедри Бухгалтерського обліку та оподаткування з представником Ради роботодавців щодо поліпшення структури навчальних планів дисциплін спеціальності та працевлаштування випускників кафедри. 

Детальніше про захід

 


Семінар  «Неприбуткові організації: особливості обліку та оподаткування» за участі
доцента кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування ННІ БТ «УАБС» СумДУ Винниченко Н.В.  спільно з головою експертної ради роботодавців, директором аудиторської фірми ТОВ «Сумикооп-аудит» Касяненко О.В.

Детальніше про захід

 

 

Лекція для магістрів спеціальності «Облік і оподаткування» від голови експертної ради роботодавців директора аудиторської фірми ТОВ «Сумикооп-аудит» Касяненко О.В. на тему: «Аудит розрахунків з оплати праці».

Детальніше про захід

 

 
Семінар «Оновлена податкова звітність та інші фіскальні виклики 2017 року», за участі асистента кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування ННІ БТ «УАБС» СумДУ Самусевич Я.В. спільно з головою експертної ради роботодавців, директором аудиторською фірмою ТОВ «Сумикооп-аудит» Касяненко О.В.

Детальніше про захід

 

 

Успішні захисти дипломних робіт за головування члена експертної ради роботодавців,  головного бухгалтера ТОВ «ГУАЛАПАК Україна» Середи В.М.

Детальніше про захід

 

 
Семінар-практикум «Сезон відпусток на підприємстві: основні аспекти» за участі доцента кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування ННІ БТ «УАБС» СумДУ Бурденко І.М. спільно з головою експертної ради роботодавців директором аудиторської фірми ТОВ «Сумикооп-аудит» Касяненко О.В.

Детальніше про захід

 

 
Лекція для студентів 4-го курсу спеціальності «Облік і аудит» від  начальника відділу контролю у галузі освіти, науки, спорту та інформації Управління Північно-східного офісу Державної аудиторської служби в Сумській області, кандидата економічних наук, члена експертної ради роботодавців Есманова О. М. на тему: «Основні засади здійснення державного аудиту». 

 Детальніше про захід