Експертна рада роботодавців

З метою забезпечення високої якості професійної підготовки випускників на основі взаємодії та комплексної співпраці з роботодавцями наказом ректора № 0228-І від 17.05.2017 р. було створено Експертну раду роботодавців зі спеціальності «Облік і оподаткування» ННІ БТ «УАБС» СумДУ у складі:

  • Касяненко Олександр Васильович – Директор аудиторської фірми ТОВ «Сумикооп-аудит»;
  • Середа Віталій Михайлович – Головний бухгалтер ТОВ "ГУАЛАПАК УКРАЇНА";
  • Есманов Олексій Миколайович – начальник відділу контролю у галузі освіти, науки, спорту та інформації Управління Північно-Східного офісу Держаудитслужби в Сумській області;
  • Зайцев Максим Михайлович Головний бухгалтер ТОВ агрофірми «Северинівська»;
  • Касьян Євген Миколайович Голова відділення Сумського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Протоколи засідань Експертної ради роботодавців

План роботи Експертної ради роботодавців на 2018 рік

Заходи кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування у рамках співпраці з представниками  експертної ради роботодавців:

 


Семінар  «Неприбуткові організації: особливості обліку та оподаткування» за участі
доцента кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування ННІ БТ «УАБС» СумДУ Винниченко Н.В.  спільно з головою експертної ради роботодавців, директором аудиторської фірми ТОВ «Сумикооп-аудит» Касяненко О.В.

Детальніше про захід

 

 

Лекція для магістрів спеціальності «Облік і оподаткування» від голови експертної ради роботодавців директора аудиторської фірми ТОВ «Сумикооп-аудит» Касяненко О.В. на тему: «Аудит розрахунків з оплати праці».

Детальніше про захід

 

 
Семінар «Оновлена податкова звітність та інші фіскальні виклики 2017 року», за участі асистента кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування ННІ БТ «УАБС» СумДУ Самусевич Я.В. спільно з головою експертної ради роботодавців, директором аудиторською фірмою ТОВ «Сумикооп-аудит» Касяненко О.В.

Детальніше про захід

 

 

Успішні захисти дипломних робіт за головування члена експертної ради роботодавців,  головного бухгалтера ТОВ «ГУАЛАПАК Україна» Середи В.М.

Детальніше про захід

 

 
Семінар-практикум «Сезон відпусток на підприємстві: основні аспекти» за участі доцента кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування ННІ БТ «УАБС» СумДУ Бурденко І.М. спільно з головою експертної ради роботодавців директором аудиторської фірми ТОВ «Сумикооп-аудит» Касяненко О.В.

Детальніше про захід

 

 
Лекція для студентів 4-го курсу спеціальності «Облік і аудит» від  начальника відділу контролю у галузі освіти, науки, спорту та інформації Управління Північно-східного офісу Державної аудиторської служби в Сумській області, кандидата економічних наук, члена експертної ради роботодавців Есманова О. М. на тему: «Основні засади здійснення державного аудиту». 

 Детальніше про захід