Експертна рада роботодавців

З метою забезпечення високої якості професійної підготовки випускників на основі взаємодії та комплексної співпраці з роботодавцями наказом ректора № 0228-І від 17.05.2017 р. було створено Експертну раду роботодавців зі спеціальності «Облік і оподаткування» ННІ БТ «УАБС» СумДУ у складі:

  • Касяненко Олександр Васильович – Директор аудиторської фірми ТОВ «Сумикооп-аудит»;
  • Середа Віталій Михайлович – Головний бухгалтер ТОВ "ГУАЛАПАК УКРАЇНА";
  • Есманов Олексій Миколайович – начальник відділу контролю у галузі освіти, науки, спорту та інформації Управління Північно-Східного офісу Держаудитслужби в Сумській області;
  • Зайцев Максим Михайлович Головний бухгалтер ТОВ агрофірми «Северинівська»;
  • Касьян Євген Миколайович Голова відділення Сумського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.
  • Литвинова Лариса Тихонiвна - аудитор ПП «Аудиторська фiрма Альфа-аудит».
  • Фоменко Юлiя Миколаївнапровідний фахівець з бухгалтерського обліку Філії Державної установи "Центр охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби України в Сумській області".

Протоколи засідань Експертної ради роботодавців

Заходи кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування у рамках співпраці з представниками  експертної ради роботодавців:

 


Семінар  «Неприбуткові організації: особливості обліку та оподаткування» за участі
доцента кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування ННІ БТ «УАБС» СумДУ Винниченко Н.В.  спільно з головою експертної ради роботодавців, директором аудиторської фірми ТОВ «Сумикооп-аудит» Касяненко О.В.

Детальніше про захід

 

 

Лекція для магістрів спеціальності «Облік і оподаткування» від голови експертної ради роботодавців директора аудиторської фірми ТОВ «Сумикооп-аудит» Касяненко О.В. на тему: «Аудит розрахунків з оплати праці».

Детальніше про захід

 

 
Семінар «Оновлена податкова звітність та інші фіскальні виклики 2017 року», за участі асистента кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування ННІ БТ «УАБС» СумДУ Самусевич Я.В. спільно з головою експертної ради роботодавців, директором аудиторською фірмою ТОВ «Сумикооп-аудит» Касяненко О.В.

Детальніше про захід

 

 

Успішні захисти дипломних робіт за головування члена експертної ради роботодавців,  головного бухгалтера ТОВ «ГУАЛАПАК Україна» Середи В.М.

Детальніше про захід

 

 
Семінар-практикум «Сезон відпусток на підприємстві: основні аспекти» за участі доцента кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування ННІ БТ «УАБС» СумДУ Бурденко І.М. спільно з головою експертної ради роботодавців директором аудиторської фірми ТОВ «Сумикооп-аудит» Касяненко О.В.

Детальніше про захід

 

 
Лекція для студентів 4-го курсу спеціальності «Облік і аудит» від  начальника відділу контролю у галузі освіти, науки, спорту та інформації Управління Північно-східного офісу Державної аудиторської служби в Сумській області, кандидата економічних наук, члена експертної ради роботодавців Есманова О. М. на тему: «Основні засади здійснення державного аудиту». 

 Детальніше про захід