Всеукраїнська студентська олімпіада з «Управлінського обліку»

17 травня 2018 року на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» відбувся II тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Управлінський облік» серед студентів ВНЗ III-IV рівнів акредитації. У даній олімпіаді участь взяли біля 100 студентів, які представляли ВНЗ з різних куточків України. Честь Сумського державного університету відстоювали студентки 5 курсу спеціальності «Облік та оподаткування» Таранченко Аліна та Лінська Анна, а також студентка 4 курсу спеціальності «Облік та аудит» Самборська Анна.

Студентки гідно представили свій навчальний заклад та були відзначені грамотами за креативний підхід до вирішення завдань, за ґрунтовну теоретичну підготовку, а також за оперативність і кмітливість при вирішення завдань. Підготовкою студенток займалася Самусевич Ярина Валентинівна – старший викладач кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування.

Кафедра бухгалтерського обліку та оподаткування вітає студенток та наукового керівника з позитивними результатами та бажає їм нових професійних досягнень і здобутків!