Участь у роботі проекту GoCamp

Доцент кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування Серпенінова Юлія Сергіївна прийняла участь у роботі проекту GoCamp у якості регіонального координатора.

GoCamp – це пришкільні мовні табори для 60 000 дітей з усіх регіонів України.  Протягом літа у проекті візьмуть участь понад 600 іноземних волонтерів зі 140 країн світу, які за свій рахунок прилітають до України, аби іноземною мовою розповісти школярам що таке лідерство, критичне мислення, громадянська позиція, толерантність.

З 25 по 28 травня понад 200 іноземних волонтерів зі 140 країн світу прийняли участь у роботі першого орієнтаційного тренінгу під Києвом, аби обговорити методики викладання найнеобхідніших дисциплін для українських школярів.

У рамках тренінгу 26 травня відбулась офіційна церемонія відкриття проекту GoCamp. Понад 200 волонтерів зі 140 країн світу зачитали присягу та пообіцяли під час таборів GoCamp навчати дітей іноземних мов, обмінюватися культурою та традиціями, передавати свої знання та досвід.

З 7 по 11 червня пройшов орієнтаційний тренінг для другого заїзду волонтерів, в якому взяли участь понад 300 іноземців. По завершенню тренінгу всі вчителі спільно з іноземним волонтером розробляють власну програму табору GoCamp та починають працювати з дітьми.