Переможці Всеукраїнського конкурсу наукових робіт  зі спеціальності «Облік і оподаткування»

30 березня на базі Національній академії статистики, обліку та аудиту Державної служби статистики України завершився ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Облік і оподаткування» у 2017/2018 навчальному році. Всього галузева конкурсна комісія рецензувала 132 студентські наукові роботи, що надійшли з 70 вищих навчальних закладів.

 

Студентки бакалаврату спеціальності «Облік і аудит» Солодуха Марія та Теницька Ірина представили на конкурс роботу на тему: «Дослідження впливу екологічного оподаткування на показники сталого розвитку суспільства» та вибороли диплом третього ступеня за підсумками ІІ туру. Рецензенти високо оцінили актуальність роботи, використані методи дослідження, новизну та оригінальність ідеї.

Науковий керівник – старший викладач кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування, к.е.н., Ярина Валентинівна Самусевич.

Вітаємо студенток та наукового керівника з перемогою та бажаємо їм невичерпної енергії й творчого натхнення до нових досягнень і здобутків у подальших наукових пошуках!