Протягом 2017-2019 рр викладач кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування Серпенінова Ю.С. приймала активну участь у роботі проекту S.P.E.E.D. (Sustainability, Power, Education, Entrepreneurship, Development) (Стійкість, Енергетика, Освіта,  Підприємництво, Розвиток) програми Еразмус +. Протягом цього періоду відбулось безліч заходів, зокрема, організація воркшопів у кожній країні, що є партнером проекту (Німеччина, Італія, Бельгія, Румунія, Угорщина, Швеція), участь у роботі організаційних конференцій з планування та координування роботи проекту, а також залучення до  фінальних заходів з імплементації субпроектів.
З 16 по 23 травня 2019 року відбулась фінальна міжнародна зустріч учасників (близько 40 учасників з Італії, Німеччини, Бельгії, Угорщини, Румунії та Швеції). Студенти з різних країн презентували результати своїх субпроектів, приймали участь у навчально-тренувальних візитах до місцевого муніципалітету та великого місцевого підприємства АZO. Також  протягом міжнародного тижня відбулись зустрічі з представниками керівництва гімназії Остербуркен та місцевої влади.
Одним із фінальних субпроектів за результатами проекту S.P.E.E.D. стало відкриття електрозаправочної станції для електрокарів та електробайків, а також відкриття підприємства на базі гімназії м. Остербуркен з метою організації роботи даної станції. Керівництво даним підприємством здійснюється студентами, які були залучені до створення бізнесплану даного субпроекту.
Почесним гостем заходу був Йохен Хуттер (консультант з питань податкового,  бухгалтерського та юридичного супроводження бізнесу), який організував для учасників заходу цікаву презентацію та конструктивну дискусію з питань специфіки організації власного бізнесу в Німеччині.
Таким чином, завдяки вдалому поєднанню теоретичних знань, консультацій з практиками та експертами, всі учасники заходу отримали цікавий досвід, корисні навички та яскраві емоції.
Досвід отриманий під час організації та проведення міжнародних воркшопів використовується при розробці та викладання ряду англомовних дисциплін кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування.

IMG_7562 IMG_7571 IMG_7580