Лекція представника компанії Custom PC Software (CPCS) для студентів 3-го курсу спеціальності «Облік і аудит»

     7 квітня представник компанії Custom PC Software (CPCS), доцент, кандидат економічних наук Олексіч Дмитро Володимирович прочитав лекцію для студентів 3-го курсу спеціальності «Облік і аудит» у межах дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку і аудиті» на тему: «Бази даних та їх місце в системах бухгалтерського обліку». 

   На лекції розглянуті поняття баз даних, їх видів, зроблено акцент на розкритті сутності реляційних баз даних, визначено особливості системи керування базами даних (СКБД), розглянуто питання клієнт-серверної взаємодії та проаналізовано основні типи клієнтів при роботі з СКБД. Питання лекції розкриті Дмитром Володимировичем  привернули увагу студентської аудиторії, яка активно включилась у їх обговорення. Лекція пройшла у дружній атмосфері, що надало можливість не лише розкрити всі питання лекції, а й краще їх зрозуміти та засвоїти.

   Дана лекція стала однією із серії лекційних занять проведених практикуючими фахівцями для старшокурсників  спеціальності  «Облік і аудит». Кафедра бухгалтерського обліку та оподаткування висловлює вдячність усім організаторам та учасникам даних заходів і сподівається, що дані заняття сприятимуть підвищенню рівня компетенції та мотивації студентів.