У середині квітня близько 70 студентів та старшокласників з усієї України, які перемогли у І етапі Всеукраїнського конкурсу дослідних робіт школярів та студентів, присвяченому 28-й річниці незалежності України «Новітня історія України: аналіз етапів становлення», приїхали до м. Дніпро, де змагалися за перемогу в даному конкурсі та грошові призи (головний приз – 10 000 гривень серед студентів та 5 000 гривень серед школярів).
Серед переможців І етапу конкурсу була наукова робота студентки V курсу спеціальності «Облік та оподаткування» Теницької Ірини. Під час ІI етапу даного конкурсу Іра презентувала доповідь за своєю науковою роботою на тему «Перспективи реформування системи екологічного оподаткування в Україні в умовах гармонізації податково політики ЄС». За результатами захисту роботи, студентка виборола ІІІ місце за напрямком «Економіка» та отримала грошовий приз у розмірі 5000 грн.
Співробітники кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування щиро вітають студентку та наукового керівника Самусевич Ярину Валентинівну з перемогою у даному конкурсі!!!

1 2