Студенти спеціальності «Облік та оподаткування» ННІ БТ «УАБС» СумДУ взяли участь у Всеукраїнському дебатному турнірі

З 21 по 24 березня 2017 року на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка були  проведені   дебатні ігри на тему: «Соціал-демократичні цінності: дебати про майбутнє». Даний захід був організований Міжнародною Асоціацією Студентів Політичної Науки (Україна) спільно з Фондом імені Фрідріха Еберта.

Учасниками заходу були студенти, аспіранти та молоді вчені вищих начальних закладів України. Участь у фінальній частині турніру взяли  дванадцять команд із провідних вітчизняних університетів, які були відібрані на конкурсній основі.

Місто Суми представляла команда ННІ БТ «УАБС»  СумДУ спеціальності «Облік і оподаткування» у складі студентів 3-го та 4-го курсів: Бондаренко Руслана ОА-32 (координатор команди), Михальов Владислав ОА-33, Теницька Ірина ОА-41 та Солодуха Марія ОА-41.

Дебати відбувались за Оксфордським форматом, який передбачає виступи 2 учасників команди 1-го дня та 2-х інших учасників 2-го дня. За підсумками другого дня команда СумДУ була визнана кращою та отримала найвищий командний бал, обійшовши гравців з КНУ ім. Т.Г.Шевченко, КПІ, ЛНУ ім.І.Франка та решти представлених ВНЗ.

Учасники команди отримали досвід публічного виступу, подебатували на актуальні теми та розширили коло однодумців. За підсумками дебатних ігор всі учасники були нагороджені сертифікатами.