Перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит»

24 березня 2017 року у Київському національному торговельно-економічному університеті відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2016/2017 навчальному році» від 13 лютого 2016 р. №3913 факультетом обліку, аудиту та інформаційних систем було проведено другий етап II туру Всеукраїнського конкурсу наукових робіт за напрямом «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит».

 До другого етапу II туру Конкурсу, який проводився у формі науково-практичної конференції, галузевою комісією було допущено 35 наукових робіт, автори яких представляли 24 ВНЗ України з таких міст:  Дніпро, Запоріжжя, Ірпінь, Київ, Житомир, Полтава, Миколаїв, Рівне, Львів, Суми, Тернопіль, Харків, Чернівці.

На урочистому відкритті з вітальним словом виступили проректор з наукової роботи КНТЕУ, д-р екон. наук, професор Мельниченко С.В., декан ФОАІС к.т.н., доцент Харченко О.А., а також завідувач кафедри фінансового аудиту д-р. екон. наук, професор Назарова К.О. та завідувач кафедри обліку та оподаткування д-р. екон. наук, професор Сопко В.В.

Секційні засідання були проведені за участю членів галузевої комісії – відомих докторів та професорів провідних  ВНЗ України.

Студентки  4-го курсу спеціальності «Облік і оподаткування» Ярош Юлія Вікторівна та Джолос Тетяна Валентинівна  успішно представили Навчально-науковий інститут бізнес-технологій   «УАБС» Сумського державного університету.

Ярош Юлія захищала наукову роботу на тему: «Напрямки удосконалення управлінського обліку в банку» (науковий керівник – д.е.н., доцент Савченко Тарас Григорович).

Джолос Тетяна презентувала наукову роботу на тему: «Концепції оцінки за справедливою та історичною (фактичною) вартістю у контексті посткризового реформування та систем професійних стандартів» (науковий керівник – к.е.н., доц. Бурденко Ірина Миколаївна).

За результатами проведеного Всеукраїнського конкурсу наукових робіт Ярош Юлія та Джолос Тетяна були нагороджені  дипломами ІІ ступеня.