Семінар «Оновлена податкова звітність та інші фіскальні виклики 2017 року»

24 березня у Конгрес-центрі СумДУ був проведений семінар «Оновлена податкова звітність та інші фіскальні виклики 2017 року», організований Центром з консультаційної підтримки і облікового супроводження соціальних ініціатив та бізнесу (кафедра обліку та оподаткування СумДУ) спільно з аудиторською фірмою ТОВ «Сумикооп-аудит».

Лекторами виступили Касяненко Олександр Васильович - сертифікований аудитор, Директор АФ ТОВ «Сумикооп-аудит», керівник територіального відділення ГО «Палата аудиторів та бухгалтерів України», а також Самусевич Ярина Валентинівна  – к.е.н., асистент кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування Сумського державного університету.

Учасниками даного заходу стало біля 20 практикуючих бухгалтерів та підприємців, а також студенти 4-го та 5-го курсів. 

Під час семінару буде розглянуто три блоки питань: відображення доходів фізичних осіб: звітування по ЄСВ та заповнення форми №1ДФ; ПДВ: особливості нарахування, адміністрування та звітування; оподаткування прибутку підприємств: нараховуємо та звітуємо правильно.

Організатори даного заходу висловлюють щиру вдячність лекторам та учасникам семінару і сподіваються на подальшу співпрацю.