26 червня у актовій залі інституту бізнес-технологій «УАБС» відбулося вручення дипломів студентам освітнього ступеня «бакалавр».
Даний курс вирізняється значною кількістю яскравих особистостей, які брали активну участь у різних навчальних, наукових, мистецьких та громадських проектах. Зокрема, за найвищі досягнення у навчанні були відзначені Ліза Кобилецька та Олександра Черкай (студентки групи ОА-51а). За значний особистий внесок у розвиток мистецького життя навчального закладу, формування його позитивного іміджу та багаторічну активну громадську діяльність були нагороджені почесною грамотою наступні студенти: Юлія
Білик, Анастасія Горецька, Ліза Кобилецька, Марія Мартишко, Артем Слідюк, Владислав Харченко, Олександра Черкай, Євгенія Фесенко та Юлія Шистка. 
Кафедра бухгалтерського обліку та оподаткування щиро вітає усіх випускників з успішним завершенням навчання на бакалаврському рівні, вірить у подальші здобутки в усіх сферах життя, а також бажає вдало скласти вступні іспити до магістратури!

IMG_20190626_123942 IMG_20190626_124339 IMG_6583.JPG