Участь викладача інституту в роботі Літньої школи (Black Sea Horizon 2020 Summer School on Social Sciences and Humanities)

10-12 липня 2017 р. к. е. н., доцент кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування, докторант Макаренко Інна Олександрівна  взяла участь у роботі Літньої школи за проектом Горизонт 2020 за напрямком «Соціальні та гуманітарні науки» (Black Sea Horizon 2020 Summer School on Social Sciences and Humanities), яка проходила у м. Цахкадзор, Вірменія. Витрати за участь Макаренко І. О. у школі  покривались за рахунок отриманого індивідуального гранту.

У рамках роботи школи презентовано ключові напрямки роботи проектів  BSH, Horizon 2020 та найближчих проектних конкурсів, особливості формування наукових консорціумів, організації роботи над написанням, поданням, поширенням наукових проектів, створення мереж стейкхолдерів.

Досвідченими тренерами та консультантами організовано роботу проектних груп  учасників школи та симульовано процес підготовки та оцінки проектів за програмою Горизонт 2020.

Серед 44 учасників школи були представники Франції, Австрії, Угорщини, Португалії, Польщі Греції, Молдови, Румунії, Росії, Вірменії  та Грузії.

За результатами роботи школи отримано сертифікат, корисні наукові контакти та можливість участі в спільних наукових проектах на теренах ЄС.

Довідково.

Програма Горизонт 2020 – це найбільша дослідницько-інноваційна програма ЄС з фінансуванням понад 80 млрд. євро за 7 років (2014-2020 рр.)