10-12 травня 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади серед вищих начальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації із дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку і аудиті».

Цього року захід проходив на базі Миколаївського національного аграрного університету і складався з трьох турів: тестування, теоретичного та практичного.

Олімпіаду відкрив ректор Миколаївського НАУ В.С. Шебанін. На відкритті були присутні Директор Департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України О.І. Шаров та народний депутат України, голова підкомітету з освіти Комітету Верховної ради України з питань науки і освіти Т.Д. Кремінь.

В олімпіаді взяли участь 121 студент з 42-х ВНЗ освіти України ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Інститут бізнес-технологій «УАБС» СумДУ представляли студентки IV курсу спеціальності «Облікі аудит» Фонталіна Катерина, яка посіла 26-те місце та була відзначена грамотою «За науковий підхід у відповіді на ІІ теоретичне питання 2-го туру олімпіади» та Кисельова Ольга, яка посіла 32-ге місце в загальному заліку. Кафедра бухгалтерського обліку та оподаткування висловлює щиру вдячність даним студенткам та бажає подальших навчальних, наукових та творчих успіхів.