Підвищення кваліфікації у Німеччині

Доцент кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування Серпенінова Юлія Сергіївна з 24 червня по 3 липня 2017 року прийняла участь у роботі літньої школи «Компетенції для демократичної культури: від спостерігачів до залучених та активних громадян» в рамках програми Песталоцці  у м. Бад Вільдбад, Німеччина. Всі витрати на участь у програмі покриті за рахунок індивідуального гранту.

У рамках роботи літньої школи було досліджено ключові компетенції демократії у навчальному процесі, які розроблені Радою Європи. Програма проходила на базі Академії підвищення кваліфікації викладачів Бад Вільдабаду, що є осередком впровадження новітніх методичних підходів у навчанні.

Програма підвищення кваліфікації реалізовувалась під керівництвом досвідчених тренерів та консультантів. Серед досліджених питань розглядались методики мотивації студентів до участі у групових проектах, підходи до впровадження у навчальний процес критичного мислення, а також сучасні методики організації навчальної роботи.

У роботі програми взяли участь 61 учасник із 38 країн Європи. За результатами роботи літньої школи отримано сертифікат учасника. Досліджені у рамках стажування підходи та методики будуть використані при розробці  нової англомовної дисципліни «Бухгалтерська справа: професійна термінологія англійською» для студентів 2-го курсу спеціальності «Облік і оподаткування».