Для викладачів та студентів кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування перше півріччя 2019 року видалося досить напруженим, але продуктивним. Адже вони не просто приймали активну участь в олімпіадах та конкурсах наукових робіт, а й посіли призові місця.

  • Студентка IV курсу – Олександра Черкай спеціальності «Облік і оподаткування» стала однією із переможниць ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Облік у бюджетних установах» та отримала диплом ІІІ ступеня. Науковий керівник доцент Кравченко О.В.
  • Студентка V курсу, яка навчається на магістерській програмі «Облік, аудит та оподаткування в міжнародному бізнесі» Ярошина Аліна виборола ІІ місце у другому етапі ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із темою «Аутсорсинг в обліку». Науковий керівник доцент Бурденко І.М.
  • Студентки V курсу, які навчаються на магістерській програмі «Облік, аудит та оподаткування в міжнародному бізнесі» Солодуха Марія та Теницька Ірина відмінно захистили роботу «Реформування системи екологічного оподаткування в умовах сталого розвитку» та отримали диплом ІІІ ступеню. Науковий керівник старший викладач Самусевич Я.В.
  • Також Солодуха Марія та Теницька Ірина презентували доповідь за науковою роботою на тему «Перспективи реформування системи екологічного оподаткування в Україні в умовах гармонізації податково політики ЄС» на Всеукраїнському конкурсі дослідних робіт школярів та студентів. За результатами захисту роботи, студентки вибороли ІІІ місце за напрямком «Економіка» та отримали грошовий приз у розмірі 5000 грн. Науковий керівник старший викладач Самусевич Я.В.

Співробітники кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування щиро вітають студентів та їх наукових керівників з перемогами та бажають подальших наукових досягнень!!!!

2 IMG_20190522_174033 Solo Yaro

Склад кафедри

У складі кафедри – 15 співробітників, в тому числі докторів наук, професорів – 1; кандидатів наук, доцентів – 7; кандидатів наук, старших викладачів – 5; старших лаборантів – 2.Ознайомитись зі складом 

Контактна інформація

+38 (0542) 665-092

 

вул. Петропавлівська, 57,
навч. корп. № 2, ауд. 251-267
Суми
40030
Україна

n.ovcharova@uabs.sumdu.edu.ua

Поставити питання